E-Dönüşüm Danışmanlığı

E-Dönüşüm Danışmanlığı

Türkiye’de 2014 yılından beri kullanılan e-dönüşüm ürünleri (e-fatura, e-arşiv, e-irsaliye, e-smm, e-mm, e-bilet, e-döviz, e-adisyon) çerçevesinde Gelir İdaresi Başkanlığı mükelleflere Gib Portal, Entegrasyon ve Özel Entegrasyon olmak üzere üç farklı yararlanma yöntemi sunmuştur.

Odaksoft olarak 2014 yılından beri e-dönüşüm ürünlerinin entegrasyon ve özel entegrasyon başta olmak üzere sistem tasarımı, yazılım alt yapısı gereklilikleri, süreç yönetimi ve mevzuat takibi konularında danışmanlık ve hizmet vermekteyiz.

Bir e-belgenin doğduğu andan alıcısına iletildiği ana kadarki sürecin sorunsuz, güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlanması büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle sistem tasarımının doğru yapılmaması beraberinde bir çok teknik borçlanma getirebilir ve belge akışında telafisi zor sorunlar ortaya çıkabilir.

E-Dönüşüm danışmanlığı hizmetimiz ile müşterilerimizin yaşadığı sorunlara hızlı ve güvenli çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Ürün Özellikleri

Sıkça Sorulanlar
E-Dönüşüm Danışmanlığı Neleri Kapsar?

Danışmanlık hizmetimiz kapsamında baştan sona süreç yönetimini kapsadığı gibi, müşterilerimizin devam eden süreçlerdeki yaşadığı sorunların çözümleri, var olan lisanslarına ek olarak almak istedikleri yeni lisanslar ve erp/muhasebe gibi harici programlardan belge alış-veriş entegrasyonları gibi konuları kapsamaktadır.

Fikir alışverişinin önemine ve gücüne inanıyoruz. İhtiyacınıza uygun çözüm ve önerilerimiz için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz

Hizmet Teklif Formu